PDA

View Full Version : ja ku jame


fnolsi
25-05-08, 11:35
si do te ragonite nese shikoni te dashuren te puthet me shokune tuaj

fnolsi
25-05-08, 11:36
si do te ragonite nese shikoni te dashuren te puthet me shokune tuaj
nuke do te mendoja asgje

teutaA
25-05-08, 21:13
si kisha kqyr hiq hahahah

niemand
25-05-08, 23:23
Tema e vitit hahahahahahaha

teutaA
27-05-08, 07:58
Tema e vitit hahahahahahaha

hahahhahh ti spo kallzon qka kishe ba me shikue dashnin kah puthet hahahhahah

mesiguri ka dasht me than a kishe mujt me kqyr dashnin kah puthet me shokun tend hahahhah

teutaA
27-05-08, 07:59
nuke do te mendoja asgje

e qysh veq i kishe kqyr edhe me ju than a u lodht aaa

emine
27-05-08, 08:16
si do te ragonite nese shikoni te dashuren te puthet me shokune tuaj

*A LODHT* beqavers u knaqte e hajt(po shitem cool):rolleyes:

lovely
27-05-08, 08:25
si do te ragonite nese shikoni te dashuren te puthet me shokune tuaj


do i bashkangjitesha pa hezitim :biggrin: :biggrin:

teutaA
27-05-08, 08:27
do i bashkangjitesha pa hezitim :biggrin: :biggrin:

hahahahhahhahahh

gjini
27-05-08, 14:39
do i bashkangjitesha pa hezitim :biggrin: :biggrin: me e ba treshe qe mos te bahen merak dushmanet a?

Valla lowely mire ekie dhe vetem ju kisha than kur te lodheni pushoni pak se me siguri se jon te uritur kur puthen per here te pare.....

SheTa
28-05-08, 15:37
Ja ku Jam ... :) Po ti Ku je ???

Albaner
29-05-08, 11:46
JU Kisha thon boni qef sa jeni te ri se kur te plakni sju bien ndermend mu puth :p~