PDA

View Full Version : Qka Eshte Kjo ?


Agroni22
27-05-09, 23:21
ju kisha lutur moderator te nderuar qka eshte kjo me keta nika te antarve te ri mos te dalum krejt perj njerzimit sepse nuk eshte e natyrshme te lejohet qdo lloje niku si P.SH SPECI qka eshte ky emer ne nuk jemi ne pijac por ne folum flm per mirkuptim AGRONI

lovely
27-05-09, 23:46
ju kisha lutur moderator te nderuar qka eshte kjo me keta nika te antarve te ri mos te dalum krejt perj njerzimit sepse nuk eshte e natyrshme te lejohet qdo lloje niku si P.SH SPECI qka eshte ky emer ne nuk jemi ne pijac por ne folum flm per mirkuptim AGRONI

Agron, e gzofsh emnin :P, niku jem a po t begeniset?:D

Makresh
27-05-09, 23:47
Per temin spe veti hiq.

lovely
27-05-09, 23:50
Per temin spe veti hiq.

mos u lodh valla se t kish kallxu qatje nalt edhe une i kacavjerrna menimit t tij bile:P:D

Marco
28-05-09, 00:03
Agron, e gzofsh emnin :P, niku jem a po t begeniset?:D

Mem pas tregu en Shqip qka i bjen Lovely , tkisha tregu se a ėshtė nick i mir ajo..??

Marco
28-05-09, 00:04
Per temin spe veti hiq.

ti e ke qit nickun ma i mir , se me qit emrin katastrof hahaha :wink:

Marco
28-05-09, 00:06
ju kisha lutur moderator te nderuar qka eshte kjo me keta nika te antarve te ri mos te dalum krejt perj njerzimit sepse nuk eshte e natyrshme te lejohet qdo lloje niku si P.SH SPECI qka eshte ky emer ne nuk jemi ne pijac por ne folum flm per mirkuptim AGRONI

Agron ky emrin e vertet e ka Speci, se me qitun Nickun e vet i del ma shkurt hehe

Guri i madh
29-05-09, 15:15
ju kisha lutur moderator te nderuar qka eshte kjo me keta nika te antarve te ri mos te dalum krejt perj njerzimit sepse nuk eshte e natyrshme te lejohet qdo lloje niku si P.SH SPECI qka eshte ky emer ne nuk jemi ne pijac por ne folum flm per mirkuptim AGRONIspeci fort burr i mir mos me pas speca fabrika e biberit nė GLLAREV mshelet e as nuk marohet pasuli e as qorba me kumpira pa biber

rafet llapjani
29-05-09, 19:27
Per temin spe veti hiq.


A pona kallxon balit qka i bjen kjo se kurr skom nie a se per Makrefsh komni edhe ata qpesh bile hahahahaahahahahahahahahahahhaahahahah

Jana
29-05-09, 19:35
Sa per nicka spem pengon ....amo pem pengon shum qe i njejti person po hyn me disa nicka...kjo shum palidhje...p.s...po njo shum qe kan disa nicka ne FD...

Makresh
29-05-09, 19:43
A pona kallxon balit qka i bjen kjo se kurr skom nie a se per Makrefsh komni edhe ata qpesh bile hahahahaahahahahahahahahahahhaahahahah


Pse mor po menoni mbrapsht ncncnc,. :rolleyes:

Shkruni n'google : TAKIMET E VENDLINDJES "MAKRESHI I POSHTĖM" :biggrin:

rafet llapjani
29-05-09, 19:47
Pse mor po menoni mbrapsht ncncnc,. :rolleyes:

Shkruni n'google : TAKIMET E VENDLINDJES "MAKRESHI I POSHTĖM" :biggrin:

kerkoj ndjes i nderuar se nok kom nie a pe shef qe njeriu per pak send bahet hor kerkoj falje.

rafet llapjani
29-05-09, 19:48
Sa per nicka spem pengon ....amo pem pengon shum qe i njejti person po hyn me disa nicka...kjo shum palidhje...p.s...po njo shum qe kan disa nicka ne FD...

Kallxoju bre Jana si une duhet vetum nje nik ska ktu kili mili aaaaaaaa

Jana
29-05-09, 19:49
Kallxoju bre Jana si une duhet vetum nje nik ska ktu kili mili aaaaaaaa

Epo kta e dijn s'kam sha me fol une....ti je Unikat...edhe qiftin e ki si veten qashtu hahahahaha

Makresh
29-05-09, 20:01
kerkoj ndjes i nderuar se nok kom nie a pe shef qe njeriu per pak send bahet hor kerkoj falje.


Mos ke dert, se ashtu - keshtu, s'jam i Makreshit ahahahahahahhaa

selvija
12-10-09, 18:06
Edhe une erdha pys qka eshte kjo?

Pse faqja e FD-se u mbush reklama , perveq 1 postimi asgje nuk duket, apo vetem une kam kete problem?

Tomori
12-10-09, 20:11
Edhe une erdha pys qka eshte kjo?

Pse faqja e FD-se u mbush reklama , perveq 1 postimi asgje nuk duket, apo vetem une kam kete problem?

Po de interesante plot reklama Rruse e Serbe..?!!!

admin
12-10-09, 21:18
Tung ju pershendes siq e dim krejt d.de financohet vet .. dhe qe 4 muaj skemi pas donator dikush qe ka kontribu per ket forum dhe chat . Ka hargjime shume...

keshtu qe duhet me ba diqka apo jo ?!

te kontriboni te gjithe nga pak do ti kishim hjek krejt reklamat e googles

ju faleminderit

kaloni mire

lovely
12-10-09, 21:49
pse po fshihen postime palidhje? une u shpreha se reklamat jane shume penguese :mad: a nuk kem t drejte me u shpreh lirshem a? a po mos pat diqka pacenzure n shkrim e nuk ke veni????
a veq dikush prej moderatorve , adminave e ka nje dite t keqe???

admin
12-10-09, 21:51
lovely te pershendes

reklamat e di qe ju nervozojn me trego nje zgjedhje tjeter dhe do ta bej?!

po pres emndimin tend

lovely
12-10-09, 21:55
lovely te pershendes

reklamat e di qe ju nervozojn me trego nje zgjedhje tjeter dhe do ta bej?!

po pres emndimin tendnje zgjedhje tjeter; lejo qe antart te shprehin paknaqesine e tyre lidhur me reklamat!

edhe une te pershendes

admin
12-10-09, 22:01
deshron ti hjeki reklamat ! dhe ta mbylli forumin ?!

ska financim nese e dojn aq shume d.de mjafton 1 eu me dergu hiq ma shume

nese jeni per ket forum ndryshe nuk di si te financohet ky forum ?!

roadrunner
12-10-09, 22:07
Kallzo ku me ti qit qato pare, se un jam per me kontribu.

admin
12-10-09, 22:13
te pershendes

eshte paypal : albalol@live.com

ose qe don konto me trego ti dergoj infot

roadrunner
12-10-09, 22:17
Ok dergoj ne PM numrat ku muj mi qit, se nuk pritoj per diqka e mire me qit ni euro ja kem borgj kejt forumi valla.


V/R


PS

Hajde tjert qa po pritni, a po mu bashkohi a qa po thuni

te pershendes

eshte paypal : albalol@live.com

ose qe don konto me trego ti dergoj infot

admin
12-10-09, 22:30
Ti dergova infot e kontos ne Privat mesazh

te faleminderit

dardania.de

roadrunner
12-10-09, 22:31
Ok bon me i qit edhe ketu, qysh kishum mujt krejt e tani sa shtijm sosht me randsi, kryesorja me u bo mire. Ju flm per mirekuptim.

admin
12-10-09, 22:50
Kush eshte i interesuar per infot e kontos le te shkuarn Privat mesazh

ju faleminderit

Peja-Boy
13-10-09, 14:43
deshron ti hjeki reklamat ! dhe ta mbylli forumin ?!

ska financim nese e dojn aq shume d.de mjafton 1 eu me dergu hiq ma shume

nese jeni per ket forum ndryshe nuk di si te financohet ky forum ?!

Nuk eshte Ide e keqe per te Kontribuar ...po sa duhet kontibuar Dosserat qe mos te sulmojn kete web ?? Edhe ata shqipetar jan me duket ??

admin
14-10-09, 14:40
tung sa e di une ska sulme qe 2 muj ON ka qen nonstop forumi sepse jemi duke ndejtur 24 or online per mos te jet off forumi .

ju pershendes

d.de staf