PDA

View Full Version : Nick " hasani |


Honesty^uk.
20-03-10, 20:44
Pėr here tė parė
ne chat kur shkrova
nja dy ore u mendova
me iku truni tuj mendu
pseudonimin si me vu
E kėshtu filloi chati
nicku i parė ishte "veshgjati"
por e pash se s'po me shkon
e nderrova e vura "hasan"
po dhe hasan kur e vura
muhabeti m'ecte vec me cuna
me iku truri duke mendu
s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatė ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe njė ditė shum u mendova
veten time keshillova
A more hitler te rafte pika
kėtu ecka vetėm romatika
Thashe se do mė shkon ky niku
e vura Hitler_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zura nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po ajo s'me pėlqeu fare
kishte qenė njė katunare
s`dinte tjetėr vetėm njė e dy
thoshte m'sill njė fotografi
Hajt mo thash po ja baj qejfin
ka njerz qe pėr dashni vdesin
jo si une qe per pune nje ore
e zura gocen dashnore.
Per scanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
fotografite i skanova
edhe vajzes ja dergova
Por me von me zu belaja
sepse vajzen e zuri sevdaja
Donte t'me bante pėr vete
po ju thash nuk me pelqente
se harrova qe tju them
une n'Angli kisha zan vend
por ajo mua me mashtroj
m'tha se rrinte ne Ferizaj
foton time kur e pa
nderroj mendje dhe me tha....
Hitler...do tė te them diēka
rreth e rreth ma rrotullonte
nė fund tha n'Londer jetonte.
si gjithmon pėr kontaktim
ajo kishte e-mailin tim
por me von se ca me ngaterronte
donte te me telefonte
hajt thash prap po bej nje gabim
dhe ja dhashe numrin tim
mu duk vetja krejt rrot
se ishte muhabet kot
me ket peshk shpejt u merzita
dhe kompjuterin krejt e fika
Nga qe ishte kohe e mirė
dola n`ballkon me pi nje birre
sa kam dal ne der te ballkonit
me ra zilja e telefonit
dhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jetė ndonjė psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu ba drita erresire
mu duk vetja si ne shkretetire
Mir... i thash...ti ca bane
mu duk shpia kasaphane
kshtu filloi muhabeti
qe nuk kishte pik lezeti
telefonin fill e fika
dhe mu rikthye sėrish drita
e mbylla numrin e vjetėr
shkova e bleva njė tjetėr
thashe nga sot mos paca fat
ky do jetė numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashė do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
dhe e vura "kiss_of_the_day"
nga ajo ditė ne chat lash nam
u bo chati kasaphane
tė gjitha gocat me flisnin mu
mė thonin: Hi, How are you?
Shumė idiota rrinin duke share
tregonin veten katunar
Operatoret u ban xheloz
se u njofta si tip serioz
s'kishin tjeter ca me than
po pėrdit ma banin ban
por nje dit I had a fight
me njė "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ato ne auto kick
thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
nderrova nickun se u bo nami
dhe e vuna prap "hasani"
por nje dite me ftoi njera
me tha hajde tek rovena
aty gjeta nja pese vete
qe po banin muhabet
nuk kaloi as nje ore
dhe me vune operator
Mbas ca kohesh e hapen thesin
dhe ma hoqen mua accessin
ai ishte chat gomistash
stafi i tij ishte staf sexsistash
per arsye personale
mu desh me than ca fjale banale
tash m'eshte bere zakon
bej dashnoret koleksion
dhe i marr tė gjitha perdore
momentalisht kam katėr dashnore
Kjo pra ėshtė historia ime
me te drejta dhe gabime
gjithashtu me shumė shkurtime
kalofshi kendshem ne chatime............

Honesty

halla e madhe
21-03-10, 08:55
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen:biggrin:

Honesty^uk.
21-03-10, 11:17
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen:biggrin:...hahahahhaahaha
po e di se hallushja ime nuk ma ban te madhe,,,sepse nuk ishte faji im
por i nikut qe nderrova....hahahahahah

selvija
21-03-10, 18:08
Ehhee ne dit sotit u bo zor me nxon mashkuj edhe ne chat e le mo keshtu-ashtu

more djal , tjera her le nikun Bander daq me pas femra me kerr....

Honesty^uk.
21-03-10, 20:06
Ehhee ne dit sotit u bo zor me nxon mashkuj edhe ne chat e le mo keshtu-ashtu

more djal , tjera her le nikun Bander daq me pas femra me kerr.......qyqy
une ngaqe isha lodh to, nderrova nikun e bana hasan
kurse ti don me ma zan kerrin me to

ShEjToNkA
21-03-10, 23:31
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen:biggrin:Eh hallushe, po thonė: rinija u tranu
shif baba i pesė fėmijve cka ka maru:biggrin:

o Honesty o djal i ri
po qysh n'rrohet nicku n'pelqeni :redface: :biggrin:

nė dac ti m'u rahatu
nigo Selvijen si t'ka m'su:biggrin:

leri lodhjet edhe fjaltė
se s'tė bjen keq pasha atė hallė:biggrin:

e_martumja
22-03-10, 11:24
uh nipqe, s'te pasna njoft deri n'dite t'sodit...n'marrt vesh nusja me 5 fmije qe i ki te shpija...mazamakeq,koke mbete pa kurrnjonen:biggrin:Ajt se e ndrron nickun dhe perserit gjen dashnore hahahahahahah


Me pelqeu postimi i Honestit, bash m'ka shti me qesh:biggrin:


PS: Pse spo me pranojn mu chatit, spo me hapet faqja hiq, mos keshni se seriozisht :biggrin: e kam ka mbi dy vjet qe me del qeshtu :redface:

~AnnA~
22-03-10, 16:45
PS: Pse spo me pranojn mu chatit, spo me hapet faqja hiq, mos keshni se seriozisht :biggrin: e kam ka mbi dy vjet qe me del qeshtu :redface:
Sepse nuk i ploteson kushtet :smile: te duhet te jesh beqare :smile:

Honesty, paske heq te zezat ne chat :biggrin:

Honesty^uk.
22-03-10, 18:18
........................................

qe tu ecin dhe ju biznesi
merrni shembull nga Honesty :biggrin::biggrin:

selvija
22-03-10, 22:11
........................................

qe tu ecin dhe ju biznesi
merrni shembull nga Honesty :biggrin::biggrin:Fati e taksirati, perbashketa:wink:

Honesty^uk.
22-12-10, 13:19
mos harroni o chatista
CHATI eshte vend per gomista
sa here qe ne chat te shkoni
vetem nikun mos e nderroni
se pastaj u zen halli
dhe e hani sikur HASANI

selvija
24-09-11, 11:30
mos harroni o chatista
CHATI eshte vend per gomista
sa here qe ne chat te shkoni
vetem nikun mos e nderroni
se pastaj u zen halli
dhe e hani sikur HASANI
Kadal Hasan hyn ne ren
se kam nikun une BANDER
gjithe chtistet fanca kam
si me shofin qohen kam
shum me dojn e respektojn
se per ndryshe shpirtin ja marr