PDA

View Full Version : Adresė lajmesh pėr Selinė e Shenjtė


Zero Cool
28-06-11, 20:39
Adresė lajmesh pėr Selinė e Shenjtėhttp://www.news.vahttp://www.telegrafi.com/foto/internet/f.0627082747753_210.jpgNė pritje tė ditės sė mėrkurė, kur do tė ingaurohet edhe portali i lajmeve tė Vatikanit, selia e shenjtė ka prezantuar adresėn e lajmeve: http://www.news.va
Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga prift Claudio Maria Celli, i cili drejton edhe zyrėn e sektorit tė zhvillimit. Sipas priftit, Papa Benedikti i XVI, i ka ndjekur vetė nga afėr rregullimet e fundit tė kėtij websajti qė do tė publikohet sė shpejti.

Nė kėtė adresė, besimtarėt, jobesimtarėt por edhe studiuesit do tė mund tė gjejnė lajme tė formatit print, lajme vetėm audio dhe lajme tė shoqėruara me video. Kjo do tė thotė se kjo adresė do tė funksionojė si njė agjensi lajmesh pėr Selinė e Shenjtė.

Giovanni
29-06-11, 07:09
Adresė lajmesh pėr Selinė e Shenjtėhttp://www.news.vahttp://www.telegrafi.com/foto/internet/f.0627082747753_210.jpgNė pritje tė ditės sė mėrkurė, kur do tė ingaurohet edhe portali i lajmeve tė Vatikanit, selia e shenjtė ka prezantuar adresėn e lajmeve: http://www.news.va
Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga prift Claudio Maria Celli, i cili drejton edhe zyrėn e sektorit tė zhvillimit. Sipas priftit, Papa Benedikti i XVI, i ka ndjekur vetė nga afėr rregullimet e fundit tė kėtij websajti qė do tė publikohet sė shpejti.

Nė kėtė adresė, besimtarėt, jobesimtarėt por edhe studiuesit do tė mund tė gjejnė lajme tė formatit print, lajme vetėm audio dhe lajme tė shoqėruara me video. Kjo do tė thotė se kjo adresė do tė funksionojė si njė agjensi lajmesh pėr Selinė e Shenjtė.


Ose :

http://www.vatican.va/