PDA

View Full Version : Lajmėrim


Kodra
08-10-11, 22:26
**********
**********
**********


Tė nderuarė Dardanasė,


kohėve tė fundit na ka kapluar tė gjithė neve si ju anėtarė tė nderuarė e poashtu edhe neve Moderatorė, njė alivanosje ndaj gjendjes sė Forumit.

Duke kritikuar sjelljet e tė gjithė neve, mė duhet ti them nja dy fjalė.

Ėshtė shumė pėr tu ēuditur me faktin se, kur shkruajnė disa anėtarė nė ndonjė Temė, pas tri-katėr postimesh vie deri te sharja!

Ėshtė pėr tu ēuditur se, po ata anėtarė tė cilėt shajnė, vijnė te "Rreth projektit Dardania" dhe aty ankohen pėr fshirjen e shkrimeve tė tyre.

Tė nderuarė anėtarė tė forumit Dardania, ju po i fshini ato shkrime, me dėshirėn e juaj po fshihen ato shkrime.

Pastaj, disa tė cilėt ofendojnė, vijnė te "Rreth Projektit Dardania" dhe aty kinse po ankohen se Forumi ka marrė tatėpjetėn!!!!

Tė nderuarė, ju jeni ata tė cilėt po kontribuoni nė atė drejtim.Ju jeni ata prej tė cilėve po ikin anėtarė tė nderuarė, po ikin sepse nuk po mund ta lexojnė gjuhėn e juaj tė fyerjes.

Ju jeni ata tė cilėt po e keqpėrdorni mirėsjelljen e Moderatorėve.

Pas njė diskutimi tė nxehtė nė Staf ėshtė marrė qėndrimi se:

- Nuk do tė lejohet assesi gjuha fyese

- Tė gjithė ata tė cilėt do tė ankohen, pas marrjes sė pėrgjigjes do tė mbyllet Tema.

- Tė gjithė ata tė cilėt pėrdorin gjuhėn fyese do tė ndėshkohen.

- Maturia do tė shpėrblehet.


Stafi