PDA

View Full Version : Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...


natyra
04-04-12, 21:02
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=196919170408802&set=a.175295992571120.26938.175293592571360&type=1&theater

http://www.facebook.com/RugovaMountains2


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542986_214218028678916_175293592571360_280696_3349 92645_n.jpg
(http://www.facebook.com/photo.php?fbid=214218028678916&set=a.175295992571120.26938.175293592571360&type=1)

Nga: rugovase-Natyra..:smile:

Ja dhe disa nga "Lojerat Tradicionale" rugovase..te mbajtura me 01 Prillin 2012 te kenaqet syri se shiquarii...:smile::))))))))))

hORfViIvBCM

(besoi te mos e kam temen e gabuar) te nderuar Moderatore...

Falemnderitt!

natyra
04-04-12, 23:09
Ja dhe nga pjesa e 2 fillo me lojen e kapuqave(ku mshefin plumin nen qorape) te punuara nga pej i leshit te deleve... keshtu eshte quajtur ne viset "Tradicionale rugovase" MALSORVE...me pas fillo Dasma ne martesen e Djalit.Tradicional!...duke e rrafur shqelma(te gjorin) gjeja qe te behet me i degjueshem per nusen..Lol:wink::biggrin:

FXNPZ7vKyGk

Prandaj,TVSH TE NDERUAR...(bera pak shaka):tongue:..Perndryshe gjithe juve "BashkAatdhetar" te FD.E te te gjitha trojeve Etnike...Ju deshiroi shikim te kendshem...E veqmas juve dashamires rugovasve te mij...:smile:

Mbremje te mire ju deshiron..Natyra!

Peja-Boy
05-04-12, 20:57
Natyra kam qen e kam percjell edhe Live se krejt mahallen e kom en Ansambel hahahahahha.... Flm per keto postime kaq te bukura qe ke bo !!!!

natyra
13-04-12, 04:11
Natyra kam qen e kam percjell edhe Live se krejt mahallen e kom en Ansambel hahahahahha.... Flm per keto postime kaq te bukura qe ke bo !!!!

Faleminderit dhe nga gjithe ju vendas te mij per kenaqesin qe na keni afrua mu permes video-ve.. E qe te ndjehemi dhe ne ne mesin tuaj...:smile:

P.s.(e kisha parasyshe moti) qe je i asaj ane..:tongue: Pa me thuaj, ciles mahall konkret?..asaj Nikqi apo Lajqi..meqe me te dyat lidhna ngusht...:smile:

Gjithsesi te pergezoi....FLM

Natyra.