Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Skyfter
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Skyfter and elvio
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
 1. elvio
  13-04-12 18:43
  elvio
  Grabitqari me frymezimin e kaltersise.Te pershendes e te uroj gjithcka e mire te ndalet te ju.Krejt sinqeritet Elvio.
 2. Skyfter
  29-07-11 18:57
  Skyfter
  o elvio a kuptove qe kisha qellim te sulmoj temperamentin tend hahahah ....... te pershendes mik i mir.

  klm
 3. Skyfter
  21-05-11 20:37
  Skyfter
  te pershendes mik i mire me shprese se ti dhe te dashurit e tu kaloni ashtu si ja u do zemra.

  me shum Respekt, Skyfteri!
 4. Skyfter
  01-03-11 20:43
  Skyfter
  Faleminderit i nderuari elvio!

  me shum respekt, Skyfteri!
 5. elvio
  26-02-11 12:49
  elvio
  ******************
 6. Skyfter
  26-02-11 12:35
  Skyfter
  Kur themi Kosove-Maqedoni-Shqiperi eshte sikur themi
  PRISHTINE PRIZREN SHKODER
  OHER STRUGE TIRANE.

  bukur e ke thene elvio!


  klm, paq nje fundjave te mire

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.