Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shpat
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Shpat and romansa
Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
 1. Shpat
  24-03-11 19:47
  Shpat
  me ke lazdru me kafe t'mengjezit hahah dhe me fjelet :

  e]kafja e mengjesit!!
  te beft mire![/
 2. Shpat
  18-03-11 09:15
  Shpat
  Anėtarėsuar: 24-07-08
  Vendndodhja: larg vendlindjes

  [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]pershendtje[/B]
  [B]per ty
  kafja e mengjesit!!
  te beft mire![/B]
  E KJO KAFE KE BEFASI PER MU."DITA" ME BEFASI.;)BRAVOOO.
 3. romansa
  17-03-11 18:23
  romansa
  pershendetje
 4. Shpat
  16-03-11 10:40
  Shpat
  http://www.youtube.com/watch?v=4grU_35Eoro

  Ka je ka je "D"
 5. Shpat
  14-03-11 11:28
  Shpat
  t'faleminderit per mp,edhe per kengen e bukur

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.