Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 68,689
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 33,084
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 48,526
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 37,330
Albanian eX|PerT
14-11-06 16:02
Nga legenda Shko tek postimi i fundit
1 1,715
MemphiSx
11-11-06 21:55
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
21 3,440
Kalt
20-06-06 18:59
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
1 1,414
ZeShKaNee
19-06-06 19:09
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
1 1,615
Murgesha
10-06-06 18:00
Nga jadore Shko tek postimi i fundit
47 4,576
sehr warm
06-06-06 00:24
Nga ZeShKaNee Shko tek postimi i fundit
3 1,266
Kalt
20-05-06 13:05
Nga Aga Syl Shko tek postimi i fundit
32 6,822
Diellza
17-03-06 11:45
Nga Leora Shko tek postimi i fundit
39 5,693
Barbaroza
20-01-06 22:16
Nga Drita_Love Shko tek postimi i fundit
44 4,636
DEA
10-01-06 00:14
Nga Reana Shko tek postimi i fundit
23 3,519
Flaka_1
25-11-05 03:30
Nga Flaka_1 Shko tek postimi i fundit
19 2,937
Giovanni
24-03-05 09:56
Nga Anza Shko tek postimi i fundit
7 1,217
enesi_21
07-01-04 13:18
Nga enesi_21 Shko tek postimi i fundit
10 1,244
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 251 deri 263 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.