Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 57,763
 
Action
- - -
tron
12-12-18 18:16
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 304
tron
12-12-18 13:28
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 312
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 327
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 333
tron
13-12-18 11:11
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 380
tron
13-12-18 11:12
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 399
tron
13-12-18 11:14
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 502
power8
14-01-19 13:12
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 802
iliros
11-10-07 16:14
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,028
iliros
11-10-07 20:18
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,050
iliros
11-10-07 20:23
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,111
rilinda
03-10-07 16:58
Nga rilinda Shko tek postimi i fundit
0 1,113
iliros
11-10-07 20:29
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,138
valmirii
11-05-07 20:48
Nga valmirii Shko tek postimi i fundit
8 1,140
~AnnA~
23-02-09 18:31
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,186
Jana
18-05-09 14:10
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 1,251
iliros
11-10-07 20:32
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,279
Dilaver
10-04-07 19:58
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,283
lirik
20-05-09 23:32
Nga Marco Shko tek postimi i fundit
1 1,294
Dilaver
03-10-05 18:11
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
1 1,295
Gloss
23-05-09 15:55
Nga Gloss Shko tek postimi i fundit
0 1,298
iliros
11-10-07 20:20
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,334
laliloli
03-10-05 19:55
Nga laliloli Shko tek postimi i fundit
1 1,356
iliros
11-10-07 20:26
Nga iliros Shko tek postimi i fundit
0 1,356
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.