Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Rendit Nė Radhė Mbrapsht Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 67,316
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 47,376
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 32,054
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 36,630
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 39,376
lazdrani
25-02-12 19:02
Nga premium Shko tek postimi i fundit
493 31,184
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 29,755
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 61,310
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
26-02-10 08:59
Nga Lapsi Shko tek postimi i fundit
321 18,611
hana
10-10-09 12:32
Nga emine Shko tek postimi i fundit
304 18,559
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Engjellushja
18-12-12 18:34
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
261 32,940
caki
16-01-11 11:58
Nga emine Shko tek postimi i fundit
258 17,931
Question
Rolinda
17-01-11 19:15
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
253 15,269
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
04-07-19 07:26
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
221 31,483
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 187,484
Murgesha
13-02-11 16:53
Nga Dallandyshja_718 Shko tek postimi i fundit
173 14,709
Afrimi_17
03-07-09 23:32
Nga Prishtinasja_ Shko tek postimi i fundit
161 8,830
Urata
03-05-12 09:34
Nga Reana Shko tek postimi i fundit
158 18,045
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 26,598
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 17,090
Murgesha
21-07-11 09:23
Nga LaDy_Diaspora Shko tek postimi i fundit
124 11,190
Kalt
31-07-12 14:49
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
118 10,823
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 11,863
Pilati
27-07-11 22:47
Nga emine Shko tek postimi i fundit
116 11,374
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 20,173
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 16,228
Flaka_1
21-05-11 17:12
Nga emine Shko tek postimi i fundit
108 27,359
panta_rhei
31-03-10 01:50
Nga mentor* Shko tek postimi i fundit
102 8,784
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 14,615
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.