Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 58,507
power8
14-01-19 13:12
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,190
tron
13-12-18 11:14
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 679
tron
13-12-18 11:12
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 560
tron
13-12-18 11:11
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 541
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 482
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 504
tron
12-12-18 18:16
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 455
tron
12-12-18 13:28
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 463
Post
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
04-05-14 15:26
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
60 28,278
power8
28-08-13 21:33
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
1 2,374
~AnnA~
28-12-12 17:51
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 3,923
jadore
31-10-12 12:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
23 7,474
Domira
12-10-12 21:43
Nga Domira Shko tek postimi i fundit
14 4,448
panta_rhei
20-08-12 14:15
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
12 5,009
Hajra
31-03-12 22:47
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
14 7,334
Gentiani
04-03-12 19:36
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
97 22,668
Murgesha
02-03-12 21:54
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
5 5,424
Hajra
11-02-12 11:08
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
0 2,749
Hajra
09-02-12 14:21
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
18 5,905
Lightbulb
Zero Cool
05-02-12 21:47
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
4 4,964
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
16-01-12 12:43
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 7,273
Zero Cool
23-11-11 21:18
Nga sherri Shko tek postimi i fundit
1 3,309
Unhappy
Zero Cool
17-10-11 17:23
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 2,662
uck_aksh
01-10-11 18:29
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 2,816
Thumbs down
Zero Cool
29-09-11 22:16
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 5,126
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.