Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 28,031
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 10,408
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 3.00 Niveli. pokeri
25-08-09 20:22
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
25 91,402
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 83,769
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. DEA
14-03-08 20:12
Nga Linka_pz Shko tek postimi i fundit
46 32,533
rilinda
31-08-07 13:44
Nga driGRAF Shko tek postimi i fundit
15 18,307
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 12,264
Kaltrushi
27-11-10 01:43
Nga Daglasi Shko tek postimi i fundit
96 11,397
AlbanianPirat
30-10-09 13:51
Nga AlbanianPirat Shko tek postimi i fundit
1 11,087
anna
11-11-04 21:41
Nga MemphiSx Shko tek postimi i fundit
32 10,156
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 8,689
Lightbulb
hexinator
20-03-09 09:37
Nga Albetnik Shko tek postimi i fundit
3 8,620
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 8,390
hana
09-08-08 21:24
Nga egi Shko tek postimi i fundit
48 8,273
Krokodilli
28-05-05 07:03
Nga experti_lu Shko tek postimi i fundit
5 7,729
murrizi
13-01-11 17:25
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
37 7,409
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 7,299
anakin
25-11-07 00:23
Nga luckyman Shko tek postimi i fundit
2 6,987
Marco
21-07-09 08:57
Nga Skyfter Shko tek postimi i fundit
101 6,931
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 6,895
a1*
04-04-08 13:03
Nga tonka Shko tek postimi i fundit
5 6,664
Honesty^uk.
26-11-04 23:28
Nga DEA Shko tek postimi i fundit
8 6,613
Gentiani
02-12-04 00:13
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
0 6,524
rilinda
06-04-08 17:32
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
20 6,482
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 6,417
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,071
Linka_pz
04-09-08 18:57
Nga Linka_pz Shko tek postimi i fundit
32 6,022
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.