Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 66,835
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 31,843
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 47,060
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 36,439
Lona
04-01-13 21:33
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
23 3,036
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Buqja_ch
18-12-12 23:23
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
81 10,432
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Engjellushja
18-12-12 18:34
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
261 32,815
Antika
14-12-12 15:16
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
76 15,764
emine
26-11-12 20:12
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,241
Artisti
09-11-12 23:15
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
53 8,792
Dardanesha
07-11-12 23:39
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
32 2,401
emine
28-10-12 09:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 1,395
Arrow
Janna
18-10-12 22:06
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
49 6,946
Neferta
18-10-12 18:29
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 988
Brilliant
15-10-12 22:29
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
28 3,527
emine
11-10-12 11:22
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,573
Jana
03-10-12 13:46
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 2,047
vjeshta
29-09-12 19:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
13 4,262
DEA
29-09-12 19:06
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
18 4,056
Jana
27-09-12 20:51
Nga Bona-us Shko tek postimi i fundit
27 3,312
Naki
25-09-12 13:39
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 1,143
emine
23-09-12 14:54
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
19 3,806
Jana
03-09-12 11:39
Nga Bujari-d Shko tek postimi i fundit
70 6,155
Jana
29-08-12 11:10
Nga Lona Shko tek postimi i fundit
12 2,328
Cool_Boy
26-08-12 15:28
Nga emine Shko tek postimi i fundit
64 8,895
Kalt
31-07-12 14:49
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
118 10,788
Dardanesha
28-07-12 12:25
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
57 5,047
Pilati
21-07-12 20:03
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
6 1,878
Grant
07-06-12 15:41
Nga rafet llapjani Shko tek postimi i fundit
31 4,168
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.