Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Rendit Nė Radhė Mbrapsht Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 35,880
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
30-12-08 13:43
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
13 1,798
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
18-11-08 00:21
Nga Bardhyli-Iliri Shko tek postimi i fundit
2 1,430
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
19-12-08 15:46
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
2 1,994
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
04-02-09 15:10
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
4 2,630
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
26-02-10 21:28
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 2,518
Lightbulb
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
17-12-13 12:11
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
8 6,248
Dielli (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
10-03-13 09:47
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
15 7,448
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
01-05-09 22:25
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
8 4,962
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
29-05-09 20:21
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 3,187
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
23-01-11 10:31
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
39 6,440
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
06-06-11 09:58
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
6 5,610
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
21-05-12 17:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
26 6,430
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
28-01-12 12:23
Nga emine Shko tek postimi i fundit
32 10,621
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
30-03-11 13:30
Nga Afrimi_17 Shko tek postimi i fundit
13 3,106
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
12-09-11 12:09
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 2,690
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 4.00 Niveli. Linka_pz
16-12-07 17:39
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
7 1,935
Toka (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Zero Cool
06-11-13 16:55
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
24 8,492
Post
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Zero Cool
22-01-13 12:25
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 4,880
LEDHATIMI
14-02-09 21:14
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
6 4,388
sakra
17-11-08 16:45
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
4 2,840
Dilaver
30-12-08 16:01
Nga Action Shko tek postimi i fundit
2 1,964
~AnnA~
29-12-08 19:11
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
5 5,386
~AnnA~
30-12-08 12:27
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 2,356
~AnnA~
06-02-09 21:05
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
0 1,376
Zero Cool
14-09-16 19:38
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
87 20,958
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 95 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.