Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 68,872
power8
14-01-19 13:12
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 5,639
tron
13-12-18 11:14
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,841
tron
13-12-18 11:12
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,594
tron
13-12-18 11:11
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,593
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,526
tron
12-12-18 21:25
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,517
tron
12-12-18 18:16
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,470
tron
12-12-18 13:28
Nga tron Shko tek postimi i fundit
0 1,468
Post
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
04-05-14 15:26
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
60 33,928
power8
28-08-13 21:33
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
1 3,123
~AnnA~
28-12-12 17:51
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 4,647
jadore
31-10-12 12:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
23 8,883
Domira
12-10-12 21:43
Nga Domira Shko tek postimi i fundit
14 5,296
panta_rhei
20-08-12 14:15
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
12 5,820
Hajra
31-03-12 22:47
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
14 8,405
Gentiani
04-03-12 19:36
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
97 27,802
Murgesha
02-03-12 21:54
Nga Dali!Keq!ch Shko tek postimi i fundit
5 6,247
Hajra
11-02-12 11:08
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
0 3,428
Hajra
09-02-12 14:21
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
18 7,256
Lightbulb
Zero Cool
05-02-12 21:47
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
4 5,774
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
16-01-12 12:43
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 8,116
Zero Cool
23-11-11 21:18
Nga sherri Shko tek postimi i fundit
1 4,081
Unhappy
Zero Cool
17-10-11 17:23
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 3,338
uck_aksh
01-10-11 18:29
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 3,464
Thumbs down
Zero Cool
29-09-11 22:16
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 5,764
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.