Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm

Skyfter Skyfter nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 48
 1. doGzona
  30-07-12 10:16
  doGzona
  Pershendetje gjithashtu Skyfter,mire po kalojm shume, ska si me mire,si ne pushime me.:)
  Profilin e kam blloku bre se fort nuk po hy knenaj gati se hiq fare dhe thash sen nuk po me vyn as prufili. .:d

  Te pershendes shpresoj dhe uroj qe te jeni mire kodo qe jeni.
 2. emine
  16-05-12 16:42
  emine
  Skyfter miremrama,syreti o i vjedhun,a ki edhe naj pyetje tjeter para se mi ardhe funi dyjes,,,,,T'fala prej emines qesi hovi;)
 3. emine
  25-04-12 07:15
  emine
  erdha me te kallxu:se qok norrisi t'ka ba t'fala,,,,,:P
  ps:shifja shkrimin elvios (grabiqari i frymzimit te kaltersis) hajte ishalla po pshtojme:P
 4. elvio
  13-04-12 18:43
  elvio
  Grabitqari me frymezimin e kaltersise.Te pershendes e te uroj gjithcka e mire te ndalet te ju.Krejt sinqeritet Elvio.
 5. Dallandyshja_718
  25-02-12 01:50
  Dallandyshja_718
  Po de, po!
 6. Skyfter
  18-11-11 20:13
  Skyfter
  maki, nuk me mbetet tjeter pervec se me te fut ne ignore list, ke mujt edhe ne privat me me shkru!
 7. Makresh
  16-11-11 15:50
  Makresh
  Skipirip, mos shaj se ti prishi letrat e t'kthejn n'kusov te preshidentja atifete !
 8. lovely
  12-10-11 15:16
  lovely
  Skyfter ne hajlikupter, mos meno qe me kan bannirat hahahahahaha, :)
 9. roadrunner
  11-10-11 16:43
  roadrunner
  Op njery e di qe sosht ZC, ZC's ja ktheva per qka mka shkrujt ne reputacion hahahaha....se atij hagji merrgjes qa pata mi than veq ja ktheva....sallta kaniher po boj veq kur po kapercej kur po kapercej kah ata muzlimt qe i lajn veq kamt pes her ne dite, kejt orientimi po me hup hahahahahha :P shnetje njeri mos hup a :D
 10. emine
  10-10-11 18:45
  emine
  erdha veq me te vet qka u ba me qat planet tandin qka e gjet mos e shtine ne maqin e zive e hini si teshat,,,,,te pershendes se ishe ka i njeh dit e po mdoket jan tu shfaq sheja kjameti qanejna hahhahahaha
  emine;)

About Me

 • About Skyfter
  Interesat
  sport, music, film
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-09-19 22:02
 • Anėtarėsuar: 07-03-08
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.