Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm

lazdrani lazdrani nuk ėshtė nė linjė

MBRETI DARDAN

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 5 of 5
  1. turisti
    03-06-13 20:20
    turisti
    Pershendetjet e panumerta i nderuari Mbret.
  2. LuLjaa
    23-05-12 00:44
    LuLjaa
    Lazdran urime Ditelindjen, u rritshh asi i gezofsh edhe 100 tjeraa:)
  3. Naki
    24-03-12 15:35
    Naki
    Nje Dite

    Nje dite si kjo,
    Jam me mendje
    Te Ti.
    Nje dite si kjo,
    Le te ndodhe
    Cdo gje.
    Nje dite si kjo
    Nuk ka mbrenga
    Me...
    Nje dite si kjo,
    Mjafton nje shiqim
    I juaj.
    Nje dite si kjo,
    Zemra ime te
    Takon vetem Ty.
    Nje dite si kjo,
    Dielli ndriqon
    Vetem per mua.
    Nje dite si kjo,
    E di cka eshte
    Ne jete me rendesi..
    Nje dite si kjo,
    Edi qe te Dua.
    Nje dite si kjo,
    Qdo gje eshte normale.
    Eshte nje dite si qdo
    Dite tjera,qe nga ne
    U takuam!

    Ka kohe qe nuk kam lexuar poezi kaq te bukur,ky stil i emocioneve te shkrira ne shkronja te bene nje poet te admirueshem!

    Naki
  4. GURI SYLAJ
    23-05-11 07:32
    GURI SYLAJ
    Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes i nderuari Lazdrani!Edhe shume vite te mira e te mbara !
  5. Dallandyshja_718
    23-05-11 04:44
    Dallandyshja_718
    Urime, u befsh 100 vjeē, te uroj shendet dhe lumturi ne jete me me te dashurit t'u!

About Me

  • About lazdrani
    Vendndodhja
    EU
    Interesat
    leximi,musika dhe bo
    Profesioni
    Humanist
    Motoja
    Jeto jeten,e jo jeta ty...
    Gjinia
    Mashkull
  • Firma
    Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
    Nur die liebe zählt

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 13-09-19 08:44
  • Anėtarėsuar: 20-11-03
  • Referime: 4

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to lazdrani Using...
This Page
http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13981

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.