Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Florim Zeqa me shokė shumeFlorim Zeqa me shokė shume

Florim Zeqa Florim Zeqa nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Florim Zeqa
  Vendndodhja
  Itali
  Interesat
  letersi, gazetari
  Profesioni
  analist i pavarur
  Motoja
  E Verteta dhe Drejtesia
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-04-14 18:06
 • Anėtarėsuar: 02-08-12
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.