Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Symbyllur i dashurSymbyllur i dashurSymbyllur i dashur

Symbyllur Symbyllur nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Symbyllur
  Biografia
  Nuk jam Enverist i Flakėt por jam Shqiptar e feja ime ėshtė Enverizmi
  Vendndodhja
  Gjermani
  Profesioni
  Eshtė njė fakt i njohur se politika dhe diplomacia shqiptare nė politikėn e jashtme ka disa disavant
 • Firma
  Enver Hoxha yll epoke,
  Rreze drite vepra jote,
  Si vigan nė shekuj rritesh,
  I pavdekshėm n'zemėr t'Shqipes
  Ēėshtja Kombėtare

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 19-03-08 23:55
 • Anėtarėsuar: 27-02-07
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Symbyllur Using...
Faqja Kryesore
http://www.kombetare.com
This Page
http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21989

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.