Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

qendrim i vlerėsuar jo keq

qendrim qendrim nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Kaqanikasja
    13-05-13 09:34
    Kaqanikasja
    Urime ditelindjen paq shendet dhe gjitha te mirat ne jete suksese

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 28-03-07 17:58
  • Anėtarėsuar: 21-03-07
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.