Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

bleroni-uk i vlerėsuar jo keq

bleroni-uk bleroni-uk nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Kaqanikasja
    16-10-13 10:52
    Kaqanikasja
    Urime urime shendet dhe jete te gjate

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 09-02-08 18:17
  • Anėtarėsuar: 21-03-07
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.