Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėmKalimtare i pazėvėndėsueshėm

Kalimtare Kalimtare nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. thellenza
  11-02-11 17:48
  thellenza
  Nje pershendetje per ty,

  Te lexova ne disa postime dhe me pelqyan mendimet e tua.. te deshiroj te kalosh bukur kendej.

  p.s. übrigens, bin auch am 17 februar geboren. :)

  Kalo bukur

About Me

 • About Kalimtare
  Biografia
  ė hjeshmė
  Vendndodhja
  n'katundė
  Interesat
  noti...
  Profesioni
  ..mė ndihmon mė u bo njėri mė i mirė!
  Motoja
  ehre wem Ehre gebührt!!!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  ...ehre wem Ehre gebührt

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-03-11 14:07
 • Anėtarėsuar: 02-02-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.