Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

ilire e ka pezulluar reputacionin

ilire ilire nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About ilire
  Vendndodhja
  usa
  Interesat
  mesimit
  Profesioni
  mjeksi
 • Firma
  ju pershendes te gjithve tema te bukura kishi dhe per at arsyje ju bashkangjita

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-09-04 12:57
 • Anėtarėsuar: 15-09-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to ilire Using...
This Page
http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16428

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.