Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

BERLINERBOY e ka pezulluar reputacionin

BERLINERBOY BERLINERBOY nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About BERLINERBOY
  Vendndodhja
  gjermanij(Berlin)
  Interesat
  Hack dhe programemime
  Profesioni
  Informatikant

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 15-10-04 21:06
 • Anėtarėsuar: 15-03-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to BERLINERBOY Using...
Faqja Kryesore
http://www.hacker-archiv.de
This Page
http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14989

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.