Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Alb_Montreal e ka pezulluar reputacionin

Alb_Montreal Alb_Montreal nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Alb_Montreal
  Vendndodhja
  Montreal
  Profesioni
  student
 • Firma
  Te dish te lexosh
  Eshte e lehte te kuptosh
  Diqka dua te them
  Anes letres e gjen
  Shih ku eshte sekreti
  Ulur mbi tavoline
  Rri dhe mendoj
  O kurre ste harroj
  Je e menēur gjeje vete

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 02-09-04 03:20
 • Anėtarėsuar: 28-08-04
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.