Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm

Skyfter Skyfter nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 48
 1. emine
  04-10-11 07:02
  emine
  Pershendetje edhe ty Skyfter,duke uru te jesh sa ma mire!!
 2. lovely
  30-07-11 23:27
  lovely
  ju ar vellkom skyfter :))
 3. Skyfter
  30-07-11 04:50
  Skyfter
  hahahahahaa danke per kang stuardesh :)
 4. lovely
  29-07-11 23:13
  lovely
  malli hargjoheeeet
  me djale jetoheeeeet hahahahahahahahaha
 5. Oltiana1
  28-07-11 16:45
  Oltiana1
  Skyfter , pėrshėndetje ! :)

  Mirė , mirė .

  Euuu , qė mė gėzove tani , njė anėtar mė pak pėr me i lexuar shkrimet e mia ( mirė ke vepruar , hahahahah )

  Tė pėrshėndes e falemnderit qė nuk i lexon shkrimet e mia :)
 6. lovely
  28-07-11 01:36
  lovely
  kur i re kah dera e shpiseeee, a i lakmove pasunise eeee
  mos e kqyrni malliiiin, po kqyrnee djaliiiin

  hahahahahahaa
 7. lovely
  27-07-11 13:46
  lovely
  allooo? urdheroni? haha ;P
 8. emine
  25-07-11 17:23
  emine
  hahhahahahhaha,e pash e pash,ti sje normal ,po prep se prep ki pershendetje me shlipera prej meje ,,,masdite t mire ty Skyfto;)
 9. Oltiana1
  19-07-11 11:22
  Oltiana1
  U ktheha pėr gjithė , e kuptova qė shkronjat e mia tė pengojnė dhe deri sa tė verbohesh nga shkronjat e mia nuk do iku :)

  Nuk kam ēfarė tė bėj , veē dua tė tė them duroj shkrimet e mia tani e tutje Skyfter ...
 10. YanYan
  13-07-11 21:24
  YanYan
  Lal, mos mi co nervat se po te rrahi ty bashk me ta :D shaka.
  Muhabet po bejme po mos e vraj mendjen fort..kot tesh dhe une derisa t'me vejne ndonje BAN haha.
  T'pershndes!

About Me

 • About Skyfter
  Interesat
  sport, music, film
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-09-19 22:02
 • Anėtarėsuar: 07-03-08
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.