Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm

Skyfter Skyfter nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 48
 1. Skyfter
  28-06-11 09:53
  Skyfter
  Know Religion = NO PEACE.


  No Religion = Know PEACE.
 2. Skyfter
  24-05-11 17:34
  Skyfter
  bla bla
 3. Makresh
  24-05-11 12:41
  Makresh
  ******************* !!
 4. Makresh
  23-05-11 21:40
  Makresh
  ********

  !!
 5. Oltiana1
  11-05-11 17:09
  Oltiana1
  Pėrshėndetje pėr ty , Skyfter ! :)

  Kush duhet me kėrkuar falje sipas teje ? ( Unė apo ti )

  Tė kam thėnė mė herėt dhe prapė tė them , " Kurrė njeri nuk kam ofenduar apo nėnēmuar dhe as nuk do hy nė ato gjėra ... por ti mė ke ofenduar dhe unė reputacionin tėnd e kam bėrė copy-paste dhe pas fjalėve tua kam thėnė ( Kthyese dhe nuk kam pse fshihem pas reputacionit sikurse ti , por ta shkruaj edhe nofkėn . Kėshtu ishte e tėra )

  Nuk mė intereson njė gjė e kaluar dhe as nuk dua tė e ēaj kokėn , por mos e ofendo kurrė dikė qė nuk tė ka ofenduar kurrė !!!!

  Tė uroj njė mbrėmje tė bukur :)
 6. Skyfter
  11-05-11 13:56
  Skyfter
  mr. bean n'publik e bruce lee privat ;) hahahhaha ....o pasha zoten jam kan ne disneyland- Paris .... :redfejs: .....

  te pershendes yll, kalo ma mir se shum mir!
 7. emine
  02-05-11 11:27
  emine
  ma ke dallashit qtash,mr,bean a brus lee,allahile kallxome per ku je nis me qat valigje,shuma kurreshtjen hahhahahhahah
  nje dite tbukur ty shönes urlaub:P
 8. Skyfter
  30-04-11 16:37
  Skyfter
  oj lale mundesh edhe dy edhe tri pyetje me mi bo, korrekt dhe expres te pergjigjem :P ............... Lg-Liebe Grüsse, Omg- Oh my God .....

  lg lale
 9. Idila
  29-04-11 21:54
  Idila
  E kam njė pyetje, mos ma zini pėr tė madhe por nuk dua tė vdes injorante. :D ēfarė do tė thotė - lg ose omg? Ėshtė pėr mirė apo pėr keq?
  Tė pėrshėndes dhe tė falėnderoj paraprakisht lali. :))
 10. ~AnnA~
  29-04-11 19:31
  ~AnnA~
  Mire de mire :) se tani te lexova
  Ok, andej ta kam sqaruar, pas perdeve :)) per cdo paqartesi me pyet
  lg....

About Me

 • About Skyfter
  Interesat
  sport, music, film
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-09-19 22:02
 • Anėtarėsuar: 07-03-08
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 5 of 5

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.