Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Rushė e ka pezulluar reputacionin

Rushė Rushė nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Rushė
  Vendndodhja
  Ku ėshtė gjeneti i dynjasė
  Interesat
  paret dhe dashuria
  Profesioni
  pėr vajzat e mira dhe tė bukura
 • Firma
  Dua tė eci mė tej pėrpara. Jetėn e dua edhe mė tė mirė se kjo qė ėshtė.

  Bukurinė e ēmoj mė shumė se jetėn time.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-01-05 15:25
 • Anėtarėsuar: 04-11-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Rushė Using...
This Page
http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17032

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.