Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm

LuLjaa LuLjaa nuk ėshtė nė linjė

Ferizajlike

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 31 to 39 of 39
 1. taraku
  31-03-11 13:09
  taraku
  tung lule pranvere, po qysh je oj e gzume... a po delni me grillat kund a naj piknik a naj sen a...

  jo more qfar idhnumi por jena nxan me bashqe ni here hahahah pune bashqje

  dite te mira bukra pranverore...
 2. taraku
  19-03-11 13:49
  taraku
  ah gylym... sabah gylym.....flm per mesazhin..., ja une me lon gjys hiq..punen po kysmet shofim....hahahaha

  qysh po kalon ne kto dite te pranveres....a po dilni me shum a po ka naj..disponim te mire diqka

  Janna, me tha...qika eshte rrush krejt..., aq eshte komplet sa ski shanc me mrri as te thoni i saj...,thash qa me bo une i ngrati ...pos me shue te inxhja bahti ...
 3. Buqja_ch
  21-01-11 07:53
  Buqja_ch
  Erdha edhe une te perqafoi shume edhe me shume se shume per ( inat te Oqeanit ) ahahahha
  e te them mire u pafshim se shpejti ku ti done ne Prishtine a Ferizaj * po kete here ne Germi e kemi uvaaa
  Paq nje dite pa lodhje te qaffffffff Buqja
 4. natyra
  13-01-11 03:37
  natyra
  LuLjaa e dashur dhe e respektuar,erdha te te le ni pershendetje thjeshte dhe sinqert...duke te falinderua per mesazhin e len mu tek Paneli i antarit..edhe se jam mundua disa here tua kthej ni pergjigje te mundshme nga aty,pikerisht ty si dhe shum anetar/ve tjere..ne mbeshtetje te ngushllimi per rastin e humbjes(tim shoq)!
  (por fatkeqsishte nuk gjeja doni zgjidhje)per tu pergjigjur,
  Prandaj uroi nga ketu per ty dhe familjen tende, dhe gjithe ata/o qe mbeshtesin qdonjerin ne keso raste..Zoti ti bekoi dhe ti shperblen me gjitha te mirat qe ata/o duan....dhe njihere pershendetje nga do qe je,qofsh e gezuar ...flm,

  me respekt
  Natyra.
 5. LaCoStA
  12-12-10 09:36
  LaCoStA
  Sabile, pasha agen po gezohem qe je mire
  Une mire jam, nusja edhe ma mire se une, me kalu super, e dasmen po menojm me ba veres kismet.

  Ti qysh je, qysh po ja kalon, a ka najsen t're ka ti, a po ma sheh nusen najher a jo hahahaha?
 6. LaCoStA
  29-11-10 10:10
  LaCoStA
  Sabiljooo, po qysh je bre pash agėn?
 7. natyra
  26-11-10 02:44
  natyra
  Nje Pershendetje dhe dashamiresi per Lulen...duke te deshiruar gjitha te mirat nga do qe je...respekt
 8. bIgEr
  10-11-10 04:51
  bIgEr
  Per qa e pasna ftyren moj hahahah qe spe disha..

  Bile ti hi sakic edhe asaj pjese :P
 9. bIgEr
  09-11-10 01:17
  bIgEr
  Hahaha moti jom biiijjjj edhe m'shkon per ftyre apo :p

About Me

 • About LuLjaa
  Vendndodhja
  Ngat Kojshive..
  Interesat
  Jeta ne enderr
 • Firma
  ● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-11-14 12:42
 • Anėtarėsuar: 06-03-07
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 14

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.