Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm

Shkodranja Shkodranja nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
 1. Oqeani
  30-06-11 01:50
  Oqeani
  Pershendetje ne keto ore te qeta ....
 2. Oqeani
  22-06-11 20:32
  Oqeani
  Persendete, e pashe se jeni kthyer dhe lexova ate qe kishit shkruar. Kaloni ēaste argetuese.
 3. Oqeani
  25-03-11 23:04
  Oqeani
  Hello
 4. Oqeani
  10-11-10 00:00
  Oqeani
  Pershendetje
 5. Shkodranja
  08-11-10 09:21
  Shkodranja
  Nje miremngjes .... nje fillim javet sa me te bukur ju uroj te gjitheve nga zemra ime .
 6. Oqeani
  05-11-10 21:52
  Oqeani
  Si kalon bukuroshe .. ke humbur !

About Me

 • About Shkodranja
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-02-12 00:29
 • Anėtarėsuar: 20-10-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.