Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Janna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėm

Janna Janna nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
 1. natyra
  03-07-12 00:46
  natyra
  E dashur dhe e respektuara Jana,erdha te le nje pershendetje perzemersisht..duke te deshirua dite te mira se bashku me bebushin dhe bashortin tuaj..gjithe te miratt..

  Natyra.

  P.s.se dija a do ta keni lexuar ni mesazh ne anen time(vizitor),qe kisha len para do dite?klb.
 2. Qika^Me^Kule
  16-01-11 12:12
  Qika^Me^Kule
  Oi Zemermire te pershendes per nje dit pushimi te kendshem.....
 3. Dreni30
  13-01-11 23:24
  Dreni30
  Pėrshėndetje Jana,
  shpresoj tė jeni mirė me shėndet njėashtu bukur po kaloni kėto ditė tė bukura dimri.
  Gjithė tė mirat kudo qė je.

  Dreni.
 4. Besi:)
  12-01-11 05:05
  Besi:)
  Po kush pot shan , ata qe kan mentalitet te Torabores aaa
 5. natyra
  08-01-11 18:23
  natyra
  Oo e mira e forumit Jana, erdha te le nje pershendetje te ngrohte dhe per respekt qe kam per ty,duke te deshiruar gjitha te mirat ne vijim te ketij viti 2011.mcs,koha s'po me premto te jam aktive ne shkrime,madje dhe per shum antar/e me deshire per ti pershendetur nen listen e tyre,qofte dhe nen tema tjera te forumit dardania...ndaj, koha beka te veten,me ni fjale(mosha),

  Megjithate, qdohere mundohem te jem ne mesin tuaj..me aqe sa me ipet mundesia,duke besuar ne mirekuptime...

  Dhe ty Jana e dashur,te pershendes perzemersisht.

  per te gjitha respekt
  Natyra.
 6. Qika^Me^Kule
  05-01-11 00:14
  Qika^Me^Kule
  Zemrusheeeeeeeeee jeme te percafoi fort per nje nate te mir..... ikaaa
 7. turisti
  28-12-10 11:29
  turisti
  [I][B]Urime............bash po gezona.[/B][/I]

About Me

 • About Janna
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-01-11 22:44
 • Anėtarėsuar: 26-12-10
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.