Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm

Antika Antika nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • About Antika
    Biografia
    S'ka nevojė!
    Vendndodhja
    ..n'kryeveni.
    Gjinia
    Femer
  • Firma
    Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
    Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
    dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

    ..sidoqoftė,mirėdita jetė!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 10-06-19 19:59
  • Anėtarėsuar: 05-03-09
  • Referime: 2

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.