Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Video (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=185)
-   -   [Histori] Misteret e 28 Nentorit 1912 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=29236)

Video 09-02-10 00:39

[Histori] Misteret e 28 Nentorit 1912
 
Top Story 29.11.2007
Nga cila rruge kaloi Ismail Qemali per ne Vlore? Cfare i ndodhi? Ku u ngrit flamuri? Ku ndodhet sot ky flamur? Kush e shkroi Aktin e Pavaresise? Kush e firmosi dhe ku gjendet sot ky dokument? Disa pergjigje te ketyre pyetjeve dihen, disa nuk dihen dhe disa kane me shume se nje version. Keto dhe te tjera pyetje rreth asaj kohe mundohet t'u pergjigjet ky dokumentar i Top Channel

Pjesa 1
[YOUTUBE]NWRwROzEeaU[/YOUTUBE]

Pjesa 2
[YOUTUBE]oRY9pDjj7Gs[/YOUTUBE]

Pjesa 3
[YOUTUBE]KKq2kkGDb8g[/YOUTUBE]

Pjesa 4
[YOUTUBE]iWLGD9P4kZw[/YOUTUBE]

Pjesa 5
[YOUTUBE]NoO0BxPCibs[/YOUTUBE]

Pjesa 6
[YOUTUBE]koUHF80a8Gs[/YOUTUBE]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.