Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Letėrsia (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Ē'fare keni lexuar apo lexoni momentalisht? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13788)

Barbaroza 27-04-04 11:01

Ē'fare keni lexuar apo lexoni momentalisht?
 
Kisha dashur te mesoja nga ju cfare keni lexuar se fundi apo tash?.Ma merr mendja se ndonje titull libri do te cekni qe keni lexuar,do te jete i mireseardhur edhe per te tjeret ne menyre qe bibliotekat tona ne shtepi dhe dija jone te zgjerohet edhe me tej!
Une tani kam filluar te lexoj romanin"Dashuria"--Stendal,qe njihet edhe si kyevepra e Stendalit!

hana 27-04-04 15:40

Legjenda e asaj qe iku -Kasem Trebeshina sapo ia kam filluar po me pelqen shum .

lazdrani 27-04-04 18:35

Nga Johan Grisham-Die Farm..........Kalofshit bukure :wink:

florian 03-05-04 20:41

SHKABA -ISMAIL KADARE RASTESISHT E KAM GJETUR NE NJE DYQAN NE ITALI TE PERKTHYER :wink:

anna 04-05-04 11:44

N.Kazanzaqis- KAPEDAN MIHALI

yllka 05-05-04 17:12

Nje liber per historin e Princeses Diana.

Vera 13-05-04 06:28

Momentalisht jam duke lexuar "IAIN BANX EXESSION" roman i shkruar nga Irene Bonhorst

Barbaroza 14-05-04 12:42

Sapo kam mbaruar se lexuari romanin"Bija e mallkuar",te Emile Risheberg,ishte shume interesant!

Murgesha 14-05-04 13:37

[quote=Barbaroza]Sapo kam mbaruar se lexuari romanin"Bija e mallkuar",te Emile Risheberg,ishte shume interesant![/quote]

Woow. Me perkujtove librin qe me se shumti e pelqej dhe me deshire do ta rilexoja edhe shume her tjera.
Lucia, Bardhulka, Edmondi, Konti de Busieres me gjithe Konteshen jane heronj qe gjithmone te mbeten ne kujtese.

aferdita 30-05-04 17:29

tash jam duke e lexuar nje liber shum te trash
"Spiel nicht mit meinem Herzen"

qika_pr 05-06-04 15:36

Pak me heret fillova te lexoj nje roman "NE TE TRE"e Fatos KOngoli
Shum mir mir sa per fillim ta shohim fundin

anna 06-06-04 13:14

[quote=Barbaroza]Sapo kam mbaruar se lexuari romanin"Bija e mallkuar",te Emile Risheberg,ishte shume interesant![/quote]

e km lexuar por nuk mu duk interesant se te them te drejten e prisja se qfare do te ndodhte apo e dija se kush ishte ajo gruaja qe dile naten etj etj

VARDARI 09-06-04 20:28

-Per momentin jam duke lexuar
DIPLOMATIJA E MBRETIT ZOG

Nga ILIR USHTENICA

Barbaroza 16-06-04 10:20

[b]Momentalisht jam duke lexuar ne te njejten kohe romanin "Aksidenti"te Daniell Steel si dhe "Fragmente nga jeta e sahabeve"![/b]

Barbaroza 16-07-04 08:32

[b]Tani kam ne dore romanin"Vetem njehere ne jete"te poashtu Daniel Steel.
Kjo ishte nje shkrimtare shume e njohur me vepra interesante qe te joshin per t'i lexuar![/b]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.