Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Shėndeti (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=34201)

Adrenalina 25-06-19 08:44

Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato?
 
...e shoh se shume tema jan hap dhe kyq dhe
ska mbet diqka pa u shpalu dhe hap gjera te ndryshme ketu!

Kurse une nderlidha me kohen pasi eshte edhe koha e disa frutav qitash deshta ty pys se sa i perdorni a hani shume fruta dhe ne qfar kohe i hani me se shumti? BIO- lloj fruta te dryshme!

Une perdori shume ne mengjes i ha kohet e fundit se kam vrejt qe kan shume efekte...pastrojn lukthin shlirojne organet e trupit, ngritin shijen e bukes, shtojne apetitin kan shume vitamina qe ti perdorni sa ma shpesh sidomos per te moshuarit qe kan problem me lukthe!


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.