Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Astronomia > E pabesueshme: Astronomėt zbulojnė Vrimė tė Zezė fare pranė tokės
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Tema: E pabesueshme: Astronomėt zbulojnė Vrimė tė Zezė fare pranė tokės Dėrgo Kėtė Faqe Tek Njė Shok
Pseudonimi juaj: Identifikohu
Random Question
Emri Marrėsit:
Adresa E E-mailit Tė Marrėsit:
Subjekti E-mailit:
Mesazh:

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.