Shiko Postimin Tek
Vjetėr 26-04-06, 01:52   #5
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Reana
Fort te mencura!!!
Ato e dine se ne mesin e vllezerve gjithmone egziston konkurrence qe shpesh kalohet ne heshtje e nganjhere kalon ne xhelozi te kategorise se rende...
Mire qe se paku dikush ka guximin per te marre hapin e PAEVITUESHEM-"enough is enough" ..secili ne shtepi te vet..edhe une e kam ne plan se shpejti t'ua tregoj deren e madhe(), sipas recetes(thenjes) popullore (duhet me i ruajt traditat...)
Pershendes Kaltin per temen.
Heu,Grate i ndajne vellzerit me siguri ne qoftese ata jetone ende nen te njejtin Kulme...Por vellezrit duhet te ndahen para se te martohen keshtu qe ne ate menyre eleminohen zamkat dhe faji nuk ju jete grave....
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kalt : 27-04-06 nė 09:06
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė