Tema: Lajmerim
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 12-05-14, 20:03   #5
Harisi
 
Avatari i Harisi
 
Anėtarėsuar: 27-08-13
Postime: 570
Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Lajmerim

.....lajm i hidhur dhe mjaft prekes, allahu e shperbleft me xhenet, ngushllime familjareve dhe miqeve, qoft i paharruar kujtimi per te.

http://m.youtube.com/watch?v=WzIfzN5PzGo

http://m.youtube.com/watch?v=Ml8ipzsSK2c
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Harisi : 12-05-14 nė 20:07
Harisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė