Shiko Postimin Tek
Vjetėr 22-05-04, 15:24   #1
prizrenasi
 
Anėtarėsuar: 21-05-04
Vendndodhja: egy
Postime: 42
prizrenasi e ka pezulluar reputacionin
Gabim QFAR MENDONI JU PER BOTEN TJETER PER PARAJSEN ???

mund ta jepni mendimin e juaj .??qfar mednimi keni ju per parajsen dhe boten tjeter pas vdekjes ???


__________________
pershndetje
prizrenasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante