Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-05-07, 23:45   #9
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ē'kemi ndonjė tė re?
Vizitorėt aktivė aktualisht: 343 (25 anėtarė dhe 318 vizitorė) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 565, 28-02-07 mė 16:35.
giovanni*, 4peace, Buqja_ch, DEBATIKU, deni12345, Dollogozhda, fisniku, instruktori, Linka_pz, MemphiSx, Mosy, sunshine

Dardania.de Statistikat Tema: 6,757, Postime: 598,821, Anėtarėt: 8,775
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, turp

Sot festojnė ditėlindjen ladi105 (22)


Pershendes shume ata qe jan online..... Giovanni

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Giovanni : 25-05-07 nė 23:46
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė