Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-12-04, 21:18   #12
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Per ket teme kisha nje thenje te nje aktori te madhe.SER PETER USTINOW

"njeriu eshte sikurse nje veture e huazuar ne renta-car,
nget nget ket vetur,dhe prap duhet ta kthesh aty ku more,
e ngasesi do ik ne parajs?nuk mund ta vertetoj,sepse nuk kam qen,
apo ngasesi do ik ne ferr(gjehnem)? nuk mund ta vertetoj,as ketu nuk kam qen
por nje e di dhe e kam provuar,te MARTOHESH KEQ, ne ket bote e ke xhehnemin
__________________
Nje dite do vish, dhe do te me pyetesh,se qka do me shume?jeten tend apo mua,un do te pergjigjem-Jeten time,e Ti ndoshta do te ikesh pa e ditur qe ti qe tani me JETA IME
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė