Shiko Postimin Tek
Vjetėr 01-07-12, 05:53   #50
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

E lexova kete teme dhe seq mu kujtu nje Vic me Polic!

Po e sheh nje Polic ,njanin ngat nje Gardhi te gjelbert ne qytet,bajke dicka.
I afrohet edhe po i thotb ;
Cka po ban ktu jaran?
Valla ,mum fale ,se nuk gjeta nevojtore kurkun ne sheher e deshta me derdhe ni uje se me ka rroke me hexhele!!
Njezet marka denim se ktu asht ven publik!
Ma jaranit.Falum se tybe nuk pata qare,Falum veq kesaj here .
Nuk muj te fali hiq se buke e kam kit pune.
Aaaaaa,masi te paska mete buka qitu ,qe katerdhete marka ,i paq me hallall !!

Nuk po e zgjati se po del kush e po mi jep mu gjashtedhjete marka!!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė