Shiko Postimin Tek
Vjetėr 17-01-14, 10:40   #10
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Re: George Washington shqiptar ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin

Para disa kohėsh, Instituti i Biokimisė dhe i Gjenetikės, me seli nė Schafhausen tė Zvicrės,
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga UniCorN Shiko postimin
E qfare lidhje ka kjo me biologji?

E gjitha kjo ėshtė biologji UniCorN, besoj qė edhe ata qė kan pėrfundu shkollėn fillore e dijnė kėtė !
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė