Shiko Postimin Tek
Vjetėr 26-05-20, 12:08   #1300
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch Shiko postimin
Po keshi me ket QUR 😂
Po shkruj me Idilen ____ Oj Qur 😘
Nje pershendetje per ty dhe Idilen
Sa per temen: sot pa obligime, i pa pune!
__________________
Stars can't shine without darkness!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė