Tema: Lajmerim
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 02-04-11, 23:43   #37
Rozafa
Libri !
 
Avatari i Rozafa
 
Anėtarėsuar: 22-05-08
Vendndodhja: Buzė Detit..!!!
Postime: 6,051
Rozafa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushėllimet e mia mė tė thella e mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi.Uroj qė nė kėto ditė tė vėshtira tė keni forcė tė pėrballoni dhimbjen qė ka kapluar familjen tuaj!
Qoftė i lehtė dheu mbi tė!
__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė