Shiko Postimin Tek
Vjetėr 31-03-12, 18:49   #9
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Kultura Sumere- Annunaki dhe Nibiru.

...4peace te kam kuptu por une vetem desha te lidhem me ate se kemi fakte per egzistencen e ketyre qenjeve si nga shkenca po ashtu edhe nga feja. Nese ke shkrime ose video qe kan te bejne me temen do te ishte mire te i sillje ketu.


http://www.allmystery.de/i/twGsJqw_maya19.jpg

http://i.ytimg.com/vi/isrxjFmAiHY/0.jpg

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 31-03-12 nė 18:58
  Pėrgjigju Me Kuotė