Shiko Postimin Tek
Vjetėr 26-09-13, 22:55   #86
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: UFO-te..po- jo?

dhe dita dites,po i afrohet "Tokes" diqka e pazakont!
Si dhe rasti konkret ky i fundit ne-Fshatin Kuqishte"Rugove te Pejes! perndryshe ne Kosove.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 26-09-13 nė 23:03
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė