Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-04-05, 17:08   #31
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
DoGzona emer e njofshem po m'doket :P a mos t'kam pa dikun ahahahah :P
Ani qysh je a je ma mir a qashtu qysh t'kam lone :P
Ja une ty kurre nuk te paskam pa :lol:
Ku me e dite si tu ka doke i kam ngja ndokujt...
Une mire jam ashtu si me pate lone he ty sdi qa te koft ho :lol:

Te pershendes dhe une shume.
Kaloni sa me bukure
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-04-05, 18:11   #32
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 18:35   #33
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??

He ty te lumte goja hoohhh

Mire jam i nderuar ju faleminderit shume.
E pertej detit nuk mundem ketu te ju tregoje :( :(

Ju deshiroje disponim sa me te mire i nderuar dhe i respektuari Dreni

Kete deshire e ka doGzona per ju.

doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 20:01   #34
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dreni30
E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??

Keti pergezimi i bashkangjitem edhe une,me deshirat me te mira per ju qe gezimi dhe Lumturija tju percjellin ne qdo hape te jetes.

Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 20:12   #35
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Kaloni si eshte me mire ne jete, me shendet dhe lumturi ne gjirin e familjes Juaj.
Me respekt Kercovari
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 22:06   #36
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki Kercovari ju faleminderit shume
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une.
Ju uroje...deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Kaloni sa me mire.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 22:14   #37
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

doGzona e nderuar,

Sonte te pershendes dhe te deshiroj shendet,fat dhe lumturi ne jete.


Me respekt,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 22:37   #38
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
doGzona e nderuar,

Sonte te pershendes dhe te deshiroj shendet,fat dhe lumturi ne jete.


Me respekt,
TURISTI.
Ju faleminderit Turisti i nderuar
Fati dhe lumturia ju shoqerofte gjithmone ne jeten tuaj i nderuar.

Disponim sa me te mire ju deshiroje.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-05, 23:48   #39
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!

Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-05, 00:50   #40
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!

Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire
Faleminderit shume loqk
Per fjalet tua kaq te sinqerta.
Flm shume qe ke nje mendim kaq te mire per mua.
Njashtu je dhe ti syn....me vjen mire dhe knaqem qe te njoha.

Te deshiroje fat dhe cdo te mire ne jete,
mu ashtu sic zemra juaj deshirone.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 02:38   #41
007
 
Anėtarėsuar: 14-03-05
Vendndodhja: Karlsruhe
Postime: 1,210
007 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje nga zemra e dashur doGzona,gezimi dhe lumturia te perzjellt gjat ter jetes.
me respekt e dashuri
007
007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 04:01   #42
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 007
Pershendetje nga zemra e dashur doGzona,gezimi dhe lumturia te perzjellt gjat ter jetes.
me respekt e dashuri
007

Ju faleminderit 007
Keni pershendetje te perzemerta dhe nga une i deruar
Gjithashtu ju deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj

Ju Pershendes.
Kaloni sa me mire.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 10:51   #43
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!
Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire te urone Tomori yt

-"DoGzona' Flm qe nuk me lae te qaje?!!!
TOMORI& "doGzona"
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 09:53   #44
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!
Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire te urone Tomori yt

-"DoGzona' Flm qe nuk me lae te qaje?!!!
TOMORI& "doGzona"
Don Juan Dardan.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 09:54   #45
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

-doGzona- e nderuar,

Te pershendes,ashtu siq duken pershendetjet e sinqerta dhe shoqerore.

Me respekt dhe sinqeritet,
TURISTI.


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.