Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-12-05, 18:04   #16
Kalt
 
Anėtarėsuar: 02-11-05
Postime: 1,450
Kalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithėKalt i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalt
Kush ekziston me perpara nena apo bija? Nena me siguri.
Pra sipas meje pula e beri vezen.
e nga doli pula o Kalt????
Pula eshte krijese e Zotit. Nese pranon teorine e Darvinit atehere lindin kesi keqkuptimesh a nese pranon teorine e Krijuesit atehere pula ishte e para.
Kalt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-12-05, 23:33   #17
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kėrkoj zgjidhjen e kėtij problemi.
Ju jeni i vetėm me makinėn tuaj nė njė stacion autobusėsh, nė mes tė njė shiu tė rrėmbyer dhe shifni tre veta.
Njė plakė nė minutat e fundit tė jetės qė ka nevojė urgjente tė shtrohet nė spital, mikun tuaj tė fėmijėrisė qė njėherė tu ka gjendur shumė, dhe i duhet urgjentisht makina juaj, si dhe vajzėn e jetės tėnde.

Ju keni vetėm njė vend tė lirė nė makinėn tuaj.
Si do e zgjidhnit kėtė problem??
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-05, 23:44   #18
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Kėrkoj zgjidhjen e kėtij problemi.
Ju jeni i vetėm me makinėn tuaj nė njė stacion autobusėsh, nė mes tė njė shiu tė rrėmbyer dhe shifni tre veta.
Njė plakė nė minutat e fundit tė jetės qė ka nevojė urgjente tė shtrohet nė spital, mikun tuaj tė fėmijėrisė qė njėherė tu ka gjendur shumė, dhe i duhet urgjentisht makina juaj, si dhe vajzėn e jetės tėnde.

Ju keni vetėm njė vend tė lirė nė makinėn tuaj.
Si do e zgjidhnit kėtė problem??
Nese jam e vetme ne makine ,atehere kam edhe 4 vende te lira :roll:
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:01   #19
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta
Nese jam e vetme ne makine ,atehere kam edhe 4 vende te lira :roll:
Mos harro se ka auto edhe vetėm me dy ulėse.

Dhe nuk ėshtė pėrgjigjja e saktė. :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:05   #20
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vjeshta,
Hajde pėr hajr, (djalė e vajzė, apo bineqė)?
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:15   #21
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pasi qe tani kemi celular te gjith e kisha thir ndihmen e shpejt , per plaken .

Mikut time te ngusht ja kisha dhen makinen me i gra kurse une isha ul ne makine bashk me djalin e enderrave te mia :lol: :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:19   #22
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
pasi qe tani kemi celular te gjith e kisha thir ndihmen e shpejt , per plaken .

Mikut time te ngusht ja kisha dhen makinen me i gra kurse une isha ul ne makine bashk me djalin e enderrave te mia :lol: :P
:lol: 8) Po me pelqen kjo logjika yte Dritush
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:19   #23
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

JOOOOOOO, jo Drita!!!

Makinėn ia kisha dhėnė mikut tim, qė ta dėrgoj plakėn
nė emergjencė. E unė me "Vajzėn e ėndėrrave" do t'ia
kisha shkrepur edhe nėpėr shi (as nė autobus nuk do tė
hipja).
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:20   #24
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
Tung tė gjithėve

Ja njė pyetje e thjeshtė (pėr fillim).

Kush ėshtė nė fund tė BOTĖS?
Ne :lol:
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:27   #25
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
JOOOOOOO, jo Drita!!!

Makinėn ia kisha dhėnė mikut tim, qė ta dėrgoj plakėn
nė emergjencė. E unė me "Vajzėn e ėndėrrave" do t'ia
kisha shkrepur edhe nėpėr shi (as nė autobus nuk do tė
hipja).
SFA keni dhėnė pėrgjigjen mė tė logjikshme. :lol: :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:28   #26
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Reana, ajo pyetje ka qenė shumė herėt.
E kjo NE ēfarė do tė thotė?
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:30   #27
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po shtroj edhe njė pyetje tjetėr.

Kemi dhetė qirinj tė ndezur, 8 i fikim.

Sa qirinjė na mbetėn??
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:31   #28
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mos harro se ka auto edhe vetėm me dy ulėse.

Dhe nuk ėshtė pėrgjigjja e saktė. :lol:[/quote]
Aha per Smart e pate fjalen :lol: :lol:

Makinen ja kisha dhen mikut ,qe te vozit plaken deri ne spital ,dhe mbasandej ti kryj nevojat e veta.
Une me djalin e jetes time me autobus :lol:

Mos me thuaj qe nuk eshte e sakt :twisted: :lol: :lol:
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:32   #29
SFA
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: Nė shtėpi...
Postime: 165
SFA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Murgeshė, kjo e logjikshme a do tė thotė edhe
E SAKTĖ?
Nėse po, atėherė po ju zbuloj njė sekret
(ėshtė faji i IQ 154).
Hahahahaha....
SFA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-05, 00:32   #30
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SFA
Vjeshta,
Hajde pėr hajr, (djalė e vajzė, apo bineqė)?
Kush te tha qe po pres femij :roll:


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.